Na początku lipca 2026 r w hodowli Foxpolis pojawią się szczenięta z dwóch ciekawych, polsko-skandynawskich skojarzeń. Będą to mioty Y i Z. Chętnych zapraszam do kontaktu.
Cyklicznie poszukuję osób chętnych do współpracy na zasadzie współwłasnościowych domów dla whippetów – zarówno wystawowych domów na terenie Polski, jak i niewystawowych – preferowana lokalizacja w promieniu do 30 km od Piły.
