NOWOŚCI Nowości

Miot „K” w drodze !

Chciałabym podzielić się z Wami radosną nowiną. W mojej hodowli na początku lipca pojawi się miot whippecich szczeniąt. Mamą zostanie najsłodsza na świecie Safinka. Safi jest suczką bardzo uczuciową, lubiącą się przytulać, wpatrzoną w człowieka i kochającą pozowanie do zdjęć – oczywiście za smaczka. Na wystawach podoba się sędziom, jest bardzo klasyczną sunią, która ma wiele zalet i bez problemu zdobyła młodzieżowy i dorosły championat. Tatą miotu zostanie wyhodowany w mojej hodowli Eski. Będzie to zatem kolejne pokolenie w linii po założycielce hodowli Komisi. Z tego powodu połączenie to jest szczególnie bliskie mojemu sercu.  Chciałabym w tym miejscu podziękować Lanie za Safi. Przez splot nietypowych zdarzeń losowych Safi zamieszkała z nami, dzięki czemu było możliwe przedłużenie linii po Eskim, za co jestem ogromnie wdzięczna. Eski jest bardzo zrównoważonym samcem, uwielbia biegać za frisbee i kocha jak inne whippety gonią za nim. Eski świetnie radzi sobie na licznych wystawach psów rasowych, jest championem kilku krajów, w tym Polski. Liczę, że w tym roku ukończy tytuł Międzynarodowego Championa Piękności (C.I.B.)

Połączenie tych dwojga mam nadzieje, że zaowocuje w szczenięta o zrównoważonej psychice, które będą odważne, bystre a także zdrowe po obojgu rodzicach. Wierzę, że wśród maluszków znajdą się również szczenięta, które w przyszłości będą rokowały wystawowo.
Warto dodać, że oboje rodzice są zdrowi, mają przebadane serca i oczy, a dodatkowo Eskiego DNA zostało przebadane pod kątem wielu chorób genetycznych i tutaj również wszystko jest czyste.
Szczenięta pojawią się na świecie w pierwszej połowie lipca, zapraszam zatem do kontaktu osoby poważnie zainteresowane.