NEWS

Miot O w drodze

Oczekujemy szczeniąt z miotu „O” (Anja x Dara)

Tatą szczeniąt jest EL ANJANATH Wiki Black (Anja). Jego rodowód zawiera wielu przepięknych i utytułowanych przodków z Polski, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady oraz Nowej Zelandii.

Anja jest młodym, psem o mocnej kości, ale jednocześnie bardzo eleganckim wyglądzie. Sędziowie opisują go jako psa o doskonałych proporcjach, pięknej głowie, długiej szyi, głębokiej klatce piersiowej oraz o bardzo dobrym ruchu. Anja ma rozpoczęty Championat Polski i jestem pewna, że niebawem go ukończy. Warto dodać, że Anja został doceniony podczas Europejskiej Wystawy Chartów przez jednego z najbardziej wymagających sędziów na świecie Espena Engh (hodowla Jets, Norwegia) i wygrywając mocną klasę pośrednią.

W domu Anja jest psem idealnym. Oddany swojej rodzinie, bardzo wpatrzony w człowieka. Kiedy zapytałam się jego właścicielki, aby opisała po krótce charakter Anjy, najbardziej za serce chwyciło mnie, kiedy powiedziała, że Anja uczynił jej życie lepszym. Każdy, kto miał okazję poznać tego niezwykłego psa wie, że jest to bardzo przyjazny i wesoły pies zarówno do ludzi jak i innych psów.

Anja jest przebadanym psem – jego serce i oczy są zdrowe, ma również pakiet badań DNA, gdzie również wszystko jest w porządku!

Mamą miotu jest nasza Darunia – Alluring Dream Adara. Dara jest suczką o wspaniałym rodowodzie z wybitnymi przedstawicielami rasy z Łotwy, Norwegii, Finlandii, Szwecji, USA oraz Nowej Zelandii. Na wystawach radzi sobie wyśmienicie, jest bowiem suczką ze wspaniałym ruchem oraz o bardzo dobrej i poprawnej budowie. Potwierdzają to zdobyte przez nią Championaty Ukrainy i Macedonii a także Grand Championat Ukrainy. Darze brakuje ostatniego wniosku CACIB aby ukończyć Interchampionat (C.I.B.). To suczka o wyjątkowej wrażliwości, wpatrzona w człowieka z wielką miłością. Ponadto Dara kocha frisbee i piłeczki i jest bardzo skupiona podczas pracy z człowiekiem.

Podobnie jak tata miotu, Dara ma również przebadane serce, oczy oraz pakiet badań DNA!

Okromne podziękowania dla właścicieli Anjy Ola Sternik & Piotr Drzewoski za możliwość użycia go do realizacji moich planów hodowlanych oraz spełnienia kolejnego marzenia. Dziękuję za Waszą gościnność oraz przyjaźń. Wielkie podziękowania za wszelką pomoc należą się również Julicie Wozniewskiej

Głęboko wierzę, że połączenie tej dwójki przyniesie nam szczenięta o bardzo poprawnym eksterierze, pięknych ze wspaniałym ruchem i predyspozycjami do sportów. Mam nadzieję, że niektóre z nich będą mogły reprezentować rasę na ringach wystawowych.

Szczeniąt oczekujemy około 1 czerwca. Do kontaktu zapraszam poważnie zainteresowanych rasą, chętnie wystawców i hodowców, ale przede wszystkim rodziny, dla których szczeniak ode mnie będzie całym światem.

You may also like...