NEWS Zdjęcia

Papisie w nowych domach

Sporo szczeniąt wyjechało już do nowych domów. Wobec tego warto dodać kilka zdjęć z nowych domów oraz Waszych opinii, jak sobie w nich radzą. Kilka szczeniat nadal czeka na swoje domy, jeśli więc szukasz idealnego szczeniaczka dla siebie, przeczytaj koniecznie poniższe opinie.

  1. Opinia z Danii: Everything is fantastic, she’s very lively and outgoing, tail wagging. She eats well, sleeps all night. I’m so pleased with her.
  2. Kolejna opinia z Danii: Melanie is just fine. She has been whit us and the other dogs on our walk in the forest half of the time in a dog back. Now she is about to eat my PC when I`m writing to you. She is smart. She can jump in the sofas the bed..
  3. Opinia ze Słowenii: Everything is super. She didn’t do nothing at home, everything outside. She ate normal, with Kansas couldn’t be more perfect than it is. On the leash she is walking like pro I’m really satisfied with her progress. With nails you did a good job, she doesn’t care about it.
  4. Opinia z Polski: Przeżyliśmy noc 🙂w sumie to nawet zaskoczeni jesteśmy że tak bezproblemowo. Spala na legowisku przy łóżku trochę piszczała ale jak się pogłaskało ją to się uspokajała i spala dalej. 5.30 wyszliśmy na siku i wróciła spac. Aklimatyzuje się dobrze
  5. Opinia z Polski: Jako ze maluch jest już u mnie dwa tygodnie i się już zadomowiła to zdaje krótki raport 😃 Mała w weekend poznała swoją kuzynkę – co widać na zdjęciach, na początku troszkę się jej bała, była bardzo uległa, kładła się z brzuchem do góry, ale po jakichś trzech godzinach już obie się fajnie bawiły😊 Malutka jest wspaniałym pieskiem, jest bystra, szybko łapie jak uczymy się nowych rzeczy, ale tez potrafi być uparta 😂 jest ciekawska i odważna i z tego się bardzo ciesze, jeśli chodzi o czystość to tez jest super po prostu, ale jest małym złodziejem i jak coś mi zginie to mogę być pewna ze znajdę to w jej klatce 😂 a w chwilach wzmożonej aktywności daje popalić 🔥 oprócz tego jest tak słodka i kochana, ze to aż ciężko opisać, bardzo przytulasna i całuśna, bardzo dąży do kontaktu z nami, ale nie ma póki co problemów z zostawaniem samej w domu albo innym pokoju – nie rozpacza. Z kotkami dogaduje się wzorowo.

You may also like...