NEWS Zdjęcia

Kalahari, Lascar & Miami

Witajcie kochani! Wszystkie szczenięta z miotów K, L i M rozjechały się po świecie lub czekają na wyjazd do nowych domów. Maluszki rozjechały się do Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Portugalii, Litwy i do Austrii, a także jeden maluch leci na Maltę. Pozostały 3 ostatnie papisie i to o nich będzie ten wpis.

Foxpolis KALAHARI – sunia, dla której szukamy domu współwłasnościowego. Mile widziany dom z psem/psami, z wiedzą z zakresu opieki nad psem, mile widziana znajomość rasy whippet. Warunek bardzo mile widziany – zamieszkiwanie w promieniu maks 50km od naszej hodowli (Kaczory k/Piły). Po więcej informacji zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem: foxpolis.fci@gmail.com

Foxpolis LASCAR – piesek pręgowany, dla którego szukam odpowiedniego, kochającego domu niewystawowego, niehodowlanego. Wyłącznie na kolanka. Láscar jest pieskiem o pośrednim charakterze – ani nie jest uległym psem, ani dominującym. Co to oznacza? Oznacza to, że nie jest to samiec, który zawsze musi dominować, ale nie da sobie wejść na głowę. Jest szczenięciem odważnym, ale czujnym, lubi się przytulać, ale również ceni sobie spokój i indywidualne miejsce w domu.

Foxpolis MIAMI – nasz kochany rudzielec. Podobnie jak dla Láscara, poszukuję dla niego odpowiedniego, kochającego domu niewystawowego, niehodowlanego – wyłącznie na kolanka. Miami jest pieskiem, który podobnie jak cały miot M, jest wybitnie kochającym ludzi i potrzebującym bliskości człowieka. Chodzi za człowiekiem krok w krok. Będzie raczej uległym samcem w przyszłości.

Więcej informacji udzielę w korespondencji prywatnej bądź telefonicznie. Poniżej kilka zdjęć maluchów.

You may also like...