NEWS SHOWS

CACIB Poznań – wystawa psow

W ubiegłą niedzielę, 06.11.2022, uczestniczyliśmy w Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu. Zgłoszonych było 77 whippetów. Sędziowała sędzina z Finlandii, Pani Saija Juutilainen

Wyniki moich psów były więcej niż zadowalające. Mój portugalski importowany chłopak Southpoint Kilian Foxpolis wygrał klasę pośrednią (w stawce było 9 samców), uzyskując certyfikat CAC. Został również najlepszym Dorosłym Psem zdobył swój pierwszy wniosek CACIB, czyli rozpoczął Interchampionat oraz ostatecznie został BOS !!!

Jestem bardzo z niego dumna i przeogromnie szczęśliwa.

Mój wspaniały, wyhodowany już w naszej hodowli Foxpolis ESQUEL był doskonały, zdobył 2 miejsce na 4 samców w klasie championów. W moich ochach i tak jest wygrany, a dla zdjęcia up&down, które wykonała niezastąpiona Joanna Bąk naprawdę warto było przyjechać na tą wystawę ! Taki ruch tam i spowrotem nie zdarza się często. Bardzo dziękuję Joasi Bąk za uwiecznienie tych momentów. Ponadto więź, jaka łączy Eskiego z poznanymi przez niego ludźmi oraz radość jaką pokazał Asi bardzo mnie poruszyła.

Poniżej zdjecia z wystawy autorsta Joanny Bąk, oraz jedno autorstwa Zuzia Koniecko. Niesamowite jest to, że Eski poznał Zuzię, która była pod sąsiadującym ringiem i pięknie zapozował !

You may also like...