NEWS SHOWS Wystawy

Nasze psy na Litwie !

WOW! Ale weekend !!

3 x CACIB w Kownie, Litwa

Mój wyhodowany samiec Foxpolis ESQUEL – był doskonały każdego dnia, a drugiego dnia był oceniany przez sędzinę z Irlandii, Cathy Delmar i wygrał klasę championów zdobywając 1/4, CAC & CACIB a także został nowym

CHAMPIONEM LITWY

Nie wiem dlaczego wcześniej o tym nie napisałam, ale Eski jest także MIĘDZYNARODOWYM CHAMPIONEM (C.I.B.) od jakiegoś czasu. A teraz dorzucił kolejnego CACIBa do swojej kolekcji.

Jestem niesamowicie dumna z mojego tygryska!

Kolejne wspaniałe wieści z Kowna są takie, że nasz portugalski import Southpoint Kilian Foxpolis, trzeciego dnia wystaw, wygrał klasę pośrednią pod okiem litewskiej sędziny, specjalistki w rasie Monika Mikuliene (hodowla Romantika) i również został nowym

CHAMPIONEM LITWY

Glucio jest wyhodowany przez Luis Graça i będę zawsze wdzięczna, że pozwolił mu zamieszkać z nami.

Ogromne gratulacje dla wszystkich zwyciezców, szczególnie dla polskich ekip, których było kilka. Wiele polskich psów wróciło z tytułami i wygranymi, także jest się z czego cieszyć!

To był fantastyczny wyjazd. Było niesamowicie miło spotkać tyle osób, które znam tylko z ekranu komputera. Cudownie było móc z Wami porozmawiać w realnym życiu, a nie tylko na FB.

Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z chłopaków. Nie mogę się doczekać kolejnych wystaw, zwłaszczqa tych na arenie międzynarodowej. Do zobaczenia wkrótce.

Dziękuję ślicznie Magdzie za zrobienie tych zdjęć, oraz za towarzystwo i cały ten wyjazd. Było super !

You may also like...